1 соба по поволна цена во прекрасниот комплекс Casa Rossa, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8444
38,500 Евра
Површина 32 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/5
Море 600 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ние нудиме пријатна 1 соба во прекрасниот комплекс Casa Rossa на Сончевиот брег. Вкупната површина на станот е 32м2 и се наоѓа на втор кат од пет ката. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии.

Комплексот Casa Rossa се наоѓа во мирниот дел на Сончев Брег, на само 10 минути пешачење до центарот на одморалиштето и 6 минути пешачење (600 метри) до прекрасната плажа и живото шеталиште.

Поволната локација, добрите услови и услуги на Casa Rossa им овозможуваат на сопствениците и нивните гости можност за мирен индивидуален или семеен одмор. Инфраструктура и удобности во комплексот: базен со детски дел; зона за релаксација; добро одржувани паркови; супермаркет; менувачница; паркинг.

Годишниот надоместок за одржување е 9,6 €/м2.

Добра цена! Препорачуваме!

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
32 m2
Корисна површина
28 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
90 m
Доктор
510 m
Кафетерија
350 m
Ресторант
70 m
Бар
280 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00