1 соба со голема тераса, одличен комплекс Гранд Камелија, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 9864
52,300 Евра
Површина 60 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/6
Море 450 m
услуга 400 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба простран и комплетно опремен 1-собен стан од 60 м2, кој се наоѓа на втор кат од шест ката, во приватниот комплекс Гранд Камелија во Сончев Брег, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, бања со тоалет и пространа тераса. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Идеален за изнајмување и употреба преку целата година. Комплексот Гранд Камелија се наоѓа во западниот дел на познатото одморалиште Сончев брег, во близина на автобуската станица и супермаркетот „Младост“, на само 450 метри од плажата. Голема, совршено одржувана површина со многу зеленило. Сите удобности и забава на одење. Станот е погоден и за издавање и за користење преку целата година. Многу добра цена! Препорачуваме! Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:

Паркинг

Лифт на секој влез

2 базени за возрасни со зони за релаксација

2 детски базени

Бар покрај базенот

Ресторан

Игралиште

Прием

Тениско игралиште

Мини-голф

Надоместокот за одржување е 400 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Површина
60 m2
Корисна површина
52.8 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
200 m
Доктор
680 m
Кафетерија
320 m
Ресторант
70 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
450 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00