1 соба во комплексот Амадеус 5, Топ цена, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8840
28,900 Евра
Површина 30 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/6
Море 900 m
услуга 100 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме стан со површина од 1 соба, големина од 30м2, сместен на подигнато приземје од шест ката во приватниот комплекс Амадеус 5 на Сончев Брег, Бугарија. Распоред: чајна кујна со простор за релаксација, бања со тоалет. Комплексот во кој се наоѓа станот се наоѓа на само 900 метри од прекрасна, песочна плажа. Сите удобности на одење. На сопствениците и нивните гости во комплексот се достапни следните содржини: градина со простор за релаксација, тераса, ресторан, фитнес, минимаркет, фризер, козметика, детско игралиште, вечерна забавна програма, паркинг,
Надоместокот за одржување е 100 евра годишно.
Многу добра цена! Препорачуваме!
Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Површина
30 m2
Корисна површина
26.4 m2
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
370 m
Доктор
80 m
Кафетерија
230 m
Ресторант
110 m
Бар
230 m
Училиште/градинка
100 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00