1 соба во комплексот бутици Romans Marine, на 350м од плажа, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8402
47,000 Евра
Површина 37 m2
Достапно 1+кк
Спрат 6/6
Море 350 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме прекрасен стан со 1 спална соба, со димензии 37 м2, сместен на шести кат од шест ката, во луксузниот, бутик комплекс Романс Марин во Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен мебел и опрема. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, бања со тоалет, балкон. Многу добра цена! Оддалеченоста од плажата е 350 метри. Комплексот Romans Marine, во кој се наоѓа станот, е луксузен затворен комплекс од повисока класа и ги нуди сите удобности, забава и висок стандард на услуги. Се наоѓа во јужниот дел на одморалиштето Сончев брег, во мирна област и на непосредна близина на Несебар. Зградата на комплексот е развиена на висина од шест ката, со две згради, секоја со луксузно завршени заеднички простории и тивок хидрауличен лифт. Архитектурата е прекрасна, со посебни елементи од француската ривиера, во пријатна хармонија со медитеранската вегетација и локалниот пејзаж. Комплексот нуди пријатна атмосфера и е отворен во текот на целата година, погоден и за постојано живеење и за совршена летна релаксација. Инфраструктура и граѓански погодности во областа:

прием

Олимписки надворешен базен;

отворен детски базен;

ресторан со тераса;

фитнес на отворено;

парк со повеќе од 35 различни видови дрвја;

бар на отворено;

детско игралиште и игралиште со аниматори;

перење;

бесплатен интернет (во фоајето и на рецепција);

обезбедување преку целата година;

пикадо и пинг-понг;

Изнајмување на автомобили;

туристички услуги;

паркинг;

Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.

Во близина на локацијата:

воден парк;

СПА центар - сауна / Турска бања / Руска бања / зона за релаксација;

супермаркет;

АПТЕКА;

менувачница;

автобуски постојки;

Препорачуваме!

Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.

Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.

Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.

Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Површина
37 m2
Корисна површина
32 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
100 m
Доктор
760 m
Кафетерија
240 m
Ресторант
40 m
Бар
90 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00