1 соба во станбена зграда без надомест за одржување, центар на Равди

Ravda, Бугарија – ID 9559
Површина 53 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/4
Море 550 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба стан со површина од 1 соба, со вкупна површина од 53,37м2, кој се наоѓа на втор кат од станбена зграда во Равда, Бугарија. Распоредот е дневна со кујна, бања со тоалет и два балкона. Станбената зграда се наоѓа во центарот на градот во близина на општинската канцеларија. Сите удобности се на непосредна близина. Во близина има многу ресторани од различни типови, кафулиња, продавници и пешачко централно шеталиште. Оддалеченоста од плажата е 550 метри. Паркинг резервиран за сопствениците кај куќите.

Дом без надомест за одржување!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
46.97 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
940 m
Доктор
150 m
Кафетерија
40 m
Ресторант
40 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00