2 собен стан со поглед на море

Каласета, Сардинија, Италија – ID 7832
336,000 Евра
Површина 108 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
На кратко растојание од плажата Below Tower of Calaseta, во уникатна и импресивна средина, се роди станбениот проект The Tower.

Кулата е станбен комплекс со прекрасни тераси со поглед на море, подрум и паркинг места.

Станот има една спална соба, една дневна, кујна, бања и убава веранда со прекрасен поглед на море.

Ќе уживате во незаборавен поглед додека се релаксирате со морскиот ветар. Светлата спална соба и дневната површина со кујна создаваат пријатна и пријатна атмосфера.

Овој имот е идеален за оние кои сакаат втор дом во близина на плажа, каде што можат да ја впијат атмосферата на морето и да уживаат во убавината на околната природа во текот на целата година. Кулата е совршено место за создавање незаборавни спомени со семејството и пријателите.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
108 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
390 m
Доктор
590 m
Кафетерија
470 m
Ресторант
460 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
460 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00