2 соби, 600м од плажа, комплекс Наутилус клуб, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 6283
48,000 Евра
Површина 44 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/6
Море 600 m
услуга 440 Евра За година
Состојба Готово
Ви нудиме 2-собен стан со вкупна површина од 44м2, кој се наоѓа на вториот кат од шест ката во комплексот Наутилус клуб на Сончев брег. Станот се состои од: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон.
Приватниот комплекс „Наутилус клуб“ се наоѓа на 600 метри од плажата во одморалиштето Сончев Брег. Областа е мирна, со добра инфраструктура. Продавници, автобуска станица, центар се во близина.
Во комплексот се достапни за вас и вашите гости:
Базен на покривот
Паркинг за 16 коли
Зелена зона
Прием
Надоместокот за одржување е 440 евра годишно.
Одлична понуда погодна за рекреација и изнајмување!
Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.
Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.
Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.
Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.
Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.


Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
44 m2
Корисна површина
38 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
150 m
Доктор
650 m
Кафетерија
110 m
Ресторант
70 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
410 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00