2 соби, голема тераса, одличен комплекс, во близина на плажа, Сончев Брег

Сончев брег, Бугарија – ID 7855
60,500 Евра
Површина 75 m2
Достапно 2+кк
Спрат 6/6
Море 500 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме простран стан со 2 соби, 75м2, сместен на шести кат од шест ката, во комплексот Афродита 2 на Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и пространа тераса.
Комплексот Афродита 2, во кој се наоѓа станот, се наоѓа на Сончев брег, на 500 метри од песочната плажа и на непосредна близина од сета инфраструктура. Во непосредна близина на комплексот има продавници, ресторани и уникатно место за Сончевиот брег - зелен парк каде се изградени детски игралишта и места за рекреација. Комплексот им нуди на сопствениците и нивните гости надворешен базен, простор за релаксација, рецепција, паркинг, обезбедување. Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно. Многу добра цена! Препорачуваме!
Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
75 m2
Корисна површина
66 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
280 m
Доктор
620 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
140 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00