2 соби Модерен стан со двор

La Maddalena, Sardínie, Италија – ID 8477
220,000 Евра
Површина 55 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Diamonds е станбен комплекс составен од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена.

Комплексот се наоѓа на непосредна близина на пристаништето Mangiavolpe, ексклузивна област со сите услуги, лесно достапна пеш или со е-велосипед.

Станот е со две соби и е поделен на спална, бања, дневна со трпезарија и чајна кујна, двор, тераса и паркинг простор.

Апартманите на Diamonds се идеални за оние кои сакаат да го чувствуваат повикот на морето во текот на целата година на недопрена локација со прекрасно тиркизно морско дно, живописни плажи и сите услуги на дофат на раката.

Проектот Дијаманти нуди имоти во ценовен опсег од 176.500 евра до 753.500 евра.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
37 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00