2 соби Модерен стан со тераса на покривот

Ла Мадалена, Сардинија, Италија – ID 7908
360,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Diamonds е станбен комплекс кој се состои од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена во ексклузивна област, на само неколку чекори од пристаништето Мангијаволпе.

Кога ќе влезете во станот на подот на поткровјето, веднаш ќе ве импресионира атмосферата на елеганција и благородност која е карактеристична за него. Просторот е голем и се состои од една спална соба, бања, дневна со трпезарија и чајна кујна, тераса и солариум, кои можат да ви понудат се што ви треба за подобро да уживате во одморот.

Панорамските тераси и солариумот се совршени за релаксација и уживање во глетката, додека дизајнерските ентериери ве пречекуваат во оаза на удобност и модерност.

Но, она што го прави станот Diamonds уште поспецијален е неговата привилегирана локација во област опремена со сите услуги, лесно достапна пеш или со е-велосипед. Островот Ла Мадалена нуди недопрена природа со тиркизно морско дно и сугестивни плажи кои повикуваат на морски задоволства во текот на целата година.

Апартманите Diamonds се идеални за оние кои бараат убавина, одмор и спокојство на уникатно и незаборавно место.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опрема на објектите.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
100 m2
Корисна површина
43 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00