2 соби Модерен стан со тераса

Ла Мадалена, Сардинија, Италија – ID 7956
216,000 Евра
Површина 61 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Diamonds е станбен комплекс кој се состои од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена во ексклузивна област, на само неколку чекори од пристаништето Мангијаволпе.

Станот има една спална соба, дневна со кујна и едно купатило идеално за семејство или група пријатели кои бараат незаборавен одмор.

Градината со светли бои и опуштена атмосфера е идеално место за ручеци и вечери со пријателите или за пријатно седење со чаша вино на зајдисонце.

Секој детал е истражен за да се создаде пријатна и пријатна атмосфера која може да ја трансформира вашата куќа на плажа во еден елегантен и дизајнерски простор.

На ова место кое не се пропушта, можете да се исклучите и да уживате во убавината што ја нуди островот Ла Мадалена.

Благодарение на неговата привилегирана локација, можете лесно да стигнете до сите услуги што ви се потребни пеш или со е-велосипед.

Апартманите Diamonds се идеални за оние кои сакаат да го чувствуваат повикот на морето во текот на целата година на недопрена локација со прекрасно тиркизно морско дно, живописни плажи и секакви активности на дофат на раката.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.
Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
61 m2
Корисна површина
49 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00