2 соби на 300м од море, 8% гарантирано враќање + бесплатен мебел и бела техника

Trikomo, Кипар – ID 13041
195,000 Евра
Површина 75 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/10
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Инвестициски информации Како функционира?

Месечен приход: 1300 €
Годишен приход: 8.0%

Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Дополнително, овој стан има бесплатна опрема и апарати и гарантирано враќање од 8% за првите две години, ова е понуда со ограничено време!

Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

По втор пат од 2021 година, магазинот Форбс го прогласи Северен Кипар за најдобра инвестиција покрај море. Ние сме исклучително горди на фактот дека сме апсолутни пионери во понудата на недвижности во Северен Кипар на чешкиот пазар.

Во моментов го нудиме овој неверојатен стан со 2 соби во одличен проект веднаш покрај морето. Ова е последната зграда од овој проект, каде што моментално имаме гарантиран принос од 8% за првите две години и бесплатен мебел и бела техника! Ова е настан со ограничено време.

Овој стан ќе биде предаден во мај 2025 година, но можете да платите цели 3 години без покачување!

Значи фотографиите се од готовиот салон. Во проектите можеме да најдеме и единици кои се веќе предадени за слична цена. За повеќе информации, контактирајте го брокерот.

За овој стан нудиме опрема и апарати бесплатно. Ова ќе ви заштеди 450.000 круни.

Под одредени услови, со оваа понуда можете да добиете 4% попуст на цената на имотот.

Дополнителни давачки: ДДВ, приклучок, данок на стекнување, контактирајте го брокерот за општата процедура.

Шармот на погледот на морето не може да се негира.

И ќе го најдете токму овде, во овој проект за одморалиште и спа.

Нашите апартмани се дизајнирани од нашиот посветен тим дизајнери, па знаеме дека ќе ви се допаднат.

Погледот не е единственото нешто што е неверојатно за нашите станови.

Овде ќе најдете кујна со фрижидер и шпорет и трпезарија за пријатна семејна вечера.

Кога сакате приватност, стаклените врати и прозорци на вашиот стан од подот до таванот излегуваат на терасата, каде што можете да уживате во чаша вино додека го гледате зајдисонцето над Средоземното Море.

На само 300 метри од плажа

Огромен воден парк со тобогани за сите возрасти!

ресторанот „Азул“ нуди вкусни јадења, десерти и коктели

Спортови на вода - патувања за скијање на вода, нуркање, SUP сурфање и многу повеќе

Надворешни базени опремени со лежалки и чадори

Загреан внатрешен базен со сауна и топла када

Соби за масажа со професионални терапевти и различни процедури

Комплетно опремен фитнес центар

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
2
број на спратови
10
Достапно
2+кк
Површина
75 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
12 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

Гарантирано враќање 5 до 8% годишно Голема вила со базен и земјиште во близина на плажа на Кипар
на рати поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
190 m2
3+1
800 m
432,000 Евра
Šipka vpravo
На рата! Студио за целогодишна употреба во комплекс со богата инфраструктура, Кипар.
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
52 m2
1+кк
5/10
150 m
136,337 Евра 146,000 Евра
Šipka vpravo
комплетно опремена 1 соба во хотелот, директен поглед на море, бесконечен базен на покривот
на рати продадено поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација попуст
40 m2
1+кк
3/27
400 m
158,540 Евра 177,000 Евра
Šipka vpravo
Луксузна 1 соба по одлична цена со поглед на море на 300 m од морето
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
45 m2
1+кк
3/8
300 m
91,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00