2 соби на само 300м од плажа, врвна цена, ниска такса за одржување, животен стил, Свети Влас

Свети Влас, Бугарија – ID 8510
63,500 Евра
Површина 55 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/5
Море 300 m
услуга 6 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме комплетно опремени 2 соби во приватниот комплекс Lifestyle во Свети Влас. Станот е со вкупна површина од 55 м2 и се наоѓа на втор кат од пет ката. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон со прекрасен поглед на зеленилото. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. Станбениот комплекс на апартмани „Lifestyle I“ се наоѓа на јужната падина на Стара Планина, на 300 метри од морето и санаториумот, на границата помеѓу Сончев Брег и Свати Влас. Ексклузивна област, далеку од бучавата и прашината на големите градови, меѓу морето и планините, климата на оваа област има своја особеност, ефектот на јонизација помага да се излечат многу болести.
Петкатницата се состои од 39 стана со површина од 44 до 99 м2, квалитетна и совршено одржувана зграда. Комплексот располага со базен, простор за релаксација, детско игралиште, 24 часовно обезбедување, одржувана зелена површина, паркинг. Надоместокот за одржување е само 6 €/м2 годишно. Сите удобности се на непосредна близина.
Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
48 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
470 m
Доктор
1 km
Кафетерија
500 m
Ресторант
320 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00