2 соби прекрасен стан, 2 балкони

Pefkochori, Грција – ID 9435
93,000 Евра
Површина 38 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/2
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Живеејќи на мирна локација, но само на прошетка до песочната плажа на Пефкохори Халкидики, куќата нуди 38,5 м2 со одличен план. Станот нуди 1 спална соба, комплетно опремена бања, кујна со седење и пристап до балкон. Сопствениците ја продаваат куќата комплетно наместена и сите електрични апарати. Лесен пристап до плажа и сите удобности.


Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.
Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
2+кк
Површина
38 m2
Корисна површина
38 m2
Балкон
Да
Продавница
20 m
Доктор
30 m
Кафетерија
0 m
Ресторант
0 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
0 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00