2 соби, прва линија, убав комплекс, топ цена, Златни песоци

Златни песоци, Бугарија – ID 2729
Површина 60 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/6
Море 100 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Нудиме стан во перфектна состојба во престижен комплекс лоциран во одморалиштето Golden Sands, Бугарија. Станот се наоѓа на 3 кат и го има следниот распоред: ходник, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон со пристап од двете соби и поглед на парк. Станот е наместен и опремен со дизајнерски мебел и над стандардна опрема. Вкупната површина на станот е 60 м2. Комплексот се наоѓа на 100 метри од плажата. Инфраструктура во областа: - Прием; - Ресторан и скара; - Зона за релаксација и бар покрај базен; - Затворен базен долг 18 метри и СПА центар (џакузи, сауна, амам, масажи); - Два големи надворешни базени; - чадори за сонце и лежалки за сопствениците на имот во околината; - Гимназија со простор за активна релаксација (тенис на маса, билијард, пикадо); - Детско игралиште и детско катче; - подземен и надземен паркинг; - Ограден простор со обезбедување и надзор со камери; - Дизајн на пејзаж и прекрасна градина со широк спектар на егзотични палми, дрвја, грмушки и цвеќиња; - улички за прошетки со спектакуларно ноќно осветлување; - Бесплатен Wi-Fi во фоајето на комплексот. Комплексот е пуштен во употреба во 2016 година. Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.
Одлично место за семеен одмор или за целогодишно живеење на тивко и еколошки чисто место, на неколку минути возење од Варна. Препорачуваме!
Одморалиштето Zlaté písky се наоѓа во живописен и еколошки чист залив во северниот дел на брегот на Црното Море, граничи со природниот парк Злате písky на надморска височина од 277 метри. Зафаќа површина од над 1.300 хектари и е прогласена за заштитено подрачје во 1943 година. На Golden Sands му беше доделено Сино знаме - престижна меѓународна награда за животна средина. Туристите можат да патуваат со повеќе видови возила - автомобил, велосипед, рикша, мали возови, вагони и други во рамките на Кетовиса. Golden Sands нуди по нешто за секого, има некои од најчистите плажи и е популарно место за прошетка, забава и релаксација. Апартманите во Golden Sands се идеални за инвестирање, летна резиденција или целогодишно живеење.Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
60 m2
Корисна површина
52 m2
Балкон
Да
Продавница
3 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00