2 соби со поглед на базен, 200м од плажа, комплекс VIP Classic, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8669
73,200 Евра
Површина 65 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/5
Море 200 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме убав стан со површина од 2 соби, големина од 65 м2, сместен на петти кат од пет ката, во приватниот комплекс Vip Classic на Сончев Брег, Бугарија. Станот се нуди наместен според сегашните фотографии и се состои од влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон со поглед на базен. Понуда погодна за користење или изнајмување преку целата година. Комплексот Vip Classic, во кој се наоѓа станот, се наоѓа на само 200 метри од песочната плажа, на мирна и мирна локација на Сончевиот брег. Сите удобности и инфраструктура се на непосредна близина. Во комплексот сопствениците и нивните гости имаат пристап до базен, простор за релаксација, рецепција, обезбедување, видео надзор.

Надоместокот за одржување е 9,60 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
65 m2
Корисна површина
57.91 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
450 m
Доктор
1 km
Кафетерија
770 m
Ресторант
70 m
Бар
260 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00