2 соби со поглед на базен во Emerald Beach Resort & Spa, Равда, Бугарија

Равда, Бугарија – ID 8061
Површина 79 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/8
Море 200 m
услуга 40 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме наместен стан со површина од 2 соби, со големина од 79 м2, кој се наоѓа на вториот кат од осум ката, во приватниот комплекс Emerald Beach Resort & Спа во Равда, Бугарија. Само два комплекса на бугарската ривиера имаат затворен базен и СПА во текот на целата година, а еден од нив е одморалиштето Emerald Beach & засилувач; СПА! Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со поглед на базен. Комплексот во кој се наоѓа станот се наоѓа на прва линија до море, на само 200 метри од плажа и нуди три отворени и еден затворен базен со површина од 200 м2, џакузи, СПА центар со сауна, турски бања, фитнес центар; 2 тениски игралишта; детско игралиште, детско катче со анимација за деца и игралиште за одбојка на плажа; бесплатен паркинг, обезбедување, ресторан, лоби бар, рецепција и многу повеќе. Сите удобности на одење. Понуда погодна за изнајмување и користење преку целата година. Добра цена!
Надоместокот за одржување е 40 € м2 годишно
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.
Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.
Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.
Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.
Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
2
број на спратови
8
Достапно
2+кк
Површина
79 m2
Корисна површина
69 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
160 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
30 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
70 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00