2 соби со поглед на море и во прва линија Лалов Егрек, Лозенец

Lozenec, Бугарија – ID 10083
84,900 Евра
Површина 65 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/3
Море 20 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Прва линија и поглед на море! Нудиме на продажба 2-собен стан со површина од 65м2, кој се наоѓа на вториот кат од три ката во комплексот Лалов Егрек во Лозенец. Распоред: дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со поглед на море. Во цената е вклучен мебел и опрема. Стан во совршена состојба. Препорачуваме

Комплексот Лалов Егрек е стилски станбен комплекс во тивкото и мирно одморалиште Лозенец. Комплексот се состои од приватни семејни куќи, апартмани и хотел. Се наоѓа веднаш до мала плажа, 1,5 km јужно од селото Лозенец и 3,5 km северно од градот Царево. Комплексот ви нуди вам и на вашите гости: зеленило, уреден терен, базен, простор за релаксација, детско игралиште, бар, паркинг, 24-часовно обезбедување. Оддалеченоста од плажата е 20 метри. Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.

Стан идеален за целогодишно живеење или за издавање.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Одморалиштето Лозенец е 59 километри јужно од Бургас и се наоѓа во подножјето на планинскиот венец Странџа, кој е познат по својата недопрена природа. Тоа е одморалиште кое брзо расте и се развива.

Плажата во Лозенец е песочна, пространа со постепен влез во морето, обложена на рабовите со карпести формации со стилски барови на плажа. Во летната сезона тука работат и неколку школи за спортови на вода.

Околу селото има големи лозја, шумски насади и шуми, идеални за планински велосипеди. Центарот на одморалиштето нуди различни ресторани, барови, дискотеки и продавници. Пријатните локални луѓе и многу поволните цени создаваат идеални услови за релаксирачки одмор во одморалиштето Лозенец.

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
65 m2
Корисна површина
57 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
480 m
Доктор
4 km
Кафетерија
430 m
Ресторант
430 m
Бар
430 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00