2 соби со поглед на море, на прва линија, модерно реновирање, потенцијал за издавање, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 3210
121,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/6
Море 20 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Ви нудиме 2-собен стан лоциран во прва линија на самиот брег на морето (20 m), со вкупна површина од 60 m2, сместен на 3 ката од 6 со модерно реновирање во луксузен комплекс. со лифт во Сончев Брег, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Балконот открива прекрасен поглед на морето. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Идеален за изнајмување и употреба преку целата година. Комплексот во кој се наоѓа станот се наоѓа во мирен дел од одморалиштето, блиску до сета потребна инфраструктура. Препорачуваме!
Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:
Прием
Ресторан
Лоби и лоби бар
Отворен базен за возрасни и деца
Подземен паркинг
24-часовно обезбедување
Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
52.8 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
210 m
Доктор
630 m
Кафетерија
390 m
Ресторант
120 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
400 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00