2 соби со поглед на море по многу добра цена, Chatou Aheloy 2

Aheloy, Бугарија – ID 8427
43,900 Евра
Површина 51 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/6
Море 400 m
услуга 600 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 2-собен стан со вкупна површина од 51 м2, кој се наоѓа на трет кат од шест ката во Ахелој, Бугарија. Распоредот на станот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет, тераса со прекрасен поглед на морето и базенот, пристапен од двете соби, со западна експозиција. Имотот има висок инвестициски потенцијал - годишниот принос од изнајмување е над 5% со тенденција на зголемување. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Комплексот Chatou Aheloy 2 има голем, удобно изграден базен со посебен базен и детски дел, опкружен со зеленило и цветни леи. За изградбата на комплексот се користеа и се користат најнови технологии и висококвалитетни градежни материјали. Оддалеченоста од плажата е само 400 метри. Надоместокот за одржување е 600 евра годишно. Многу добра понуда, препорачливо!

Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.

Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.

Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.

Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Приморското одморалиште Ахелој е познато по мирната атмосфера, зелените паркови, градините и лозјата. Од античкиот град Несебар и врвното одморалиште на Балканот - Сончев Брег е на само 5 минути возење. Ахелој е директно поврзан со Бургас (29 км) и можете да стигнете до аеродромот со редовни автобуски линии и минибуси. Поморие, кое е оддалечено 9 километри, е меѓу најдобрите места за бањски туризам благодарение на неговата лековита кал извлечена од соленото езеро. Заливот Поморие е популарна дестинација за љубителите на јахта, едрење и риболов.

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
51 m2
Корисна површина
44 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
620 m
Доктор
2 km
Кафетерија
350 m
Ресторант
180 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
600 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00