2 соби, со поглед на море, прва линија, Златни песоци

Златни песоци, Бугарија – ID 2680
99,000 Евра
Површина 69 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/8
Море 100 m
услуга 850 Евра За година
Состојба Готово
Нудиме одличен еднособен стан на третиот кат од удобен комплекс лоциран на прва линија во популарното одморалиште Злате Писки. Станот е со функционален распоред (без поврзувачки соби) и се состои од влезен хол, пространа дневна со кујна и трпезарија во заедничкиот простор, посебна спална соба, балкон со пристап од двете соби и бања-тоалет. Морето се гледа од прозорците на станот и од балконот. Корисната површина на станот е 56 м2, а вкупната површина е 69 м2. Станот е опремен со квалитетен мебел и бела техника. Санитарната керамика е исто така квалитетна. Станот е во одлична состојба и подготвен за употреба. Комплексот во кој се наоѓа станот е на прва линија и ги има следните содржини: базен, простор за релаксација, видео надзор, надворешен и подземен паркинг. Во зградата има лифт. Надоместокот за одржување на заедничките простории е 850 евра годишно.
Одлично место за семеен одмор или за целогодишно живеење на тивко и еколошки чисто место, на неколку минути возење од Варна. Препорачуваме!
Одморалиштето Zlaté písky се наоѓа во живописен и еколошки чист залив во северниот дел на брегот на Црното Море, граничи со природниот парк Злате písky на надморска височина од 277 метри. Зафаќа површина од над 1.300 хектари и е прогласена за заштитено подрачје во 1943 година. На Golden Sands му беше доделено Сино знаме - престижна меѓународна награда за животна средина. Туристите можат да патуваат со повеќе видови возила - автомобил, велосипед, рикша, мали возови, вагони и други во рамките на Кетовиса. Golden Sands нуди по нешто за секого, има некои од најчистите плажи и е популарно место за прошетка, забава и релаксација. Апартманите во Golden Sands се идеални за инвестирање, летна резиденција или целогодишно живеење.


Спрат
3
број на спратови
8
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
69 m2
Корисна површина
56 m2
Балкон
Да
Продавница
3 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00