2 соби со поглед на море, врвна цена, девица природа, Кошарица

Košarica , Бугарија – ID 9821
61,900 Евра
Површина 70 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/3
Море 2 000 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме убав 2-собен стан од 70м2, кој се наоѓа на третиот кат во прекрасниот приватен комплекс Bay View Villas во Кошарица, Бугарија. Станот се наоѓа во јужното подножје на планината „Стара планина“, во близина на прекрасна песочна плажа и во исто време во мирен комплекс од високата класа, далеку од туристичката гужва и се наоѓа на приземје. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со поглед на море.
Сопствениците и нивните гости имаат на располагање во комплексот: СПА, фитнес, неколку базени, многу зони за релаксација, бар & засилувач; скара, рибен ресторан, детска игротека, одлично одржуван простор, многу зеленило, паркинг. Комплексот има прекрасен поглед на морето и зеленилото. Комплексот се наоѓа на приближно 2 километри од Сончевиот брег, веднаш до природниот резерват и е отворен во текот на целата година. Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.
Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.
Тимот МНМ
Кошарица е одморалиште (област Бургас, општина Несебар), сместено на 3 километри од популарното одморалиште Сончев Брег, во подножјето на величествената планина Стара Планина, чиишто последни падини постепено се спуштаат во кристално чистите води на Црното Море. . Оваа област е живописна, со прекрасен панорамски поглед, потопена во густа медитеранска вегетација. Селото нуди одлични услови за рекреација и туризам.
Селото е многу шармантно, ја одржува својата чистота и убавина. Тука е хармонијата, убавината и спокојството на чистата и недопрена природа. Популарното и живо одморалиште Сончев Брег и живописниот природен резерват Калината се во близина.
Областа има одлични можности за љубителите на одмор на плажа и љубителите на жив ноќен живот (во одморалиштето Сончев Брег). Љубителите на природата имаат можност да одат во шума или да возат велосипед. Бројни еко-правци нудат можност за практикување на екотуризам и планинарење. Блиските езерца ќе ги воодушеват љубителите на риболовот.
Кошарица се наоѓа на надморска височина од 100 метри. Плажата и одморалиштето Сончев Брег се на 3 километри, градот Бургас и меѓународниот аеродром - 31 км, Варна - околу 90 км. Селото има училиште, дуќани и прекрасна црква на плоштадот. Патиштата се асфалтирани, има централна водоводна и фекална канализација, телефон и интернет конекција.
Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
70 m2
Корисна површина
61.6 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
130 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00