2 соби со поглед на море, врвна цена, Милански комплекс, Бјала

Таа беше, Бугарија – ID 7148
62,000 Евра
Површина 63 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 300 m
услуга 500 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме одличен стан со 2 соби, кој комбинира удобност и удобност благодарение на функционалниот распоред на собите и одличниот поглед на морето. Вградената површина на станот е 52 м2, вкупната површина е 63 м2. Станот се наоѓа на трет кат од пет ката, има само еден кат по скалите. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со пристап од двете соби. Од сите прозори и терасата има прекрасен поглед на морето. Додека седите на терасата со шолја утринско кафе или чаша ароматично вино, ќе имате можност да уживате во тишината на малиот приморски град Бјала и релаксирачката морска панорама, да ги запознаете живописните изгрејсонца над морето и да се восхитувате на убавина на глетката. Станот е комплетно наместен и опремен според моменталните фотографии.
На оградениот простор на комплексот има базен со простор за релаксација околу него, место за детски игри, има паркинг пред зградата. Оддалеченоста од плажата е само 300 метри, сите удобности се исто така во непосредна близина.
Надоместокот за одржување е 500 евра годишно. Станот е многу добра опција за мирен семеен одмор или целогодишно живеење, дури и за изнајмување!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.


Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
63 m2
Корисна површина
52 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00