2 соби, со поглед на море, Златни Песоци

Златни песоци, Бугарија – ID 3453
Површина 71 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/7
Море 100 m
Состојба Готово
Ви нудиме одличен еднособен стан во добро одржуван затворен комплекс во мирен дел од одморалиштето Golden Sands, кое се наоѓа на само 100 метри од плажата и се граничи со заштитен природен резерват. Станот се наоѓа на петти кат и има функционален распоред (без соби што се поврзуваат). Се состои од пространа влезна сала, каде што е можно да се изгради соблекувална или вградена гардероба, пространа дневна соба со кујна, спална соба, тераса со пристап од двете соби и бања. Од прозорците и терасата се гледа прекрасен поглед на морето и територијата на комплексот. Корисната површина на станот е 61 м2, а вкупната површина е 71 м2. Станот е комплетно наместен и опремен, подготвен за вселување веднаш.
Комплексот ги обезбедува следните услуги и ги има следните капацитети:
- 24/7 обезбедување;
- два големи базени;
- ресторани и кафулиња;
- СПА центар и теретана;
- детско катче, игралишта;
- бесплатен паркинг со голем број паркинг места.
Годишниот надоместок за одржување на заедничките површини е 10 евра/м2.
Одлично место за семеен одмор или за целогодишно живеење на тивко и еколошки чисто место, на неколку минути возење од Варна. Препорачуваме!
Одморалиштето Zlaté písky се наоѓа во живописен и еколошки чист залив во северниот дел на брегот на Црното Море, граничи со природниот парк Злате písky на надморска височина од 277 метри. Зафаќа површина од над 1.300 хектари и е прогласена за заштитено подрачје во 1943 година. На Golden Sands му беше доделено Сино знаме - престижна меѓународна награда за животна средина. Туристите можат да патуваат со повеќе видови возила - автомобил, велосипед, рикша, мали возови, вагони и други во рамките на Кетовиса. Golden Sands нуди по нешто за секого, има некои од најчистите плажи и е популарно место за прошетка, забава и релаксација. Апартманите во Golden Sands се идеални за инвестирање, летна резиденција или целогодишно живеење.

Спрат
5
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
71 m2
Корисна површина
61 m2
Балкон
Да
Продавница
3 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00