2 соби со прекрасен поглед на море, прва линија, Месембриа Форт плажа

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8462
172,000 Евра
Површина 65 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/6
Море 10 m
услуга 13 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме опремени 2 соби со прекрасен поглед на морето во прва линија, веднаш на плажа. Станот се наоѓа на трет кат и е со вкупна површина од 65 м2. Се состои од ходник, пространа дневна соба со кујна, спална соба, бања/тоалет, соблекувална (оваа соба може да се пренамени во мала спална соба на барање) и две тераси. Изложеноста на станот е јужна. Од сите прозорци и од терасата се гледа поглед на морето, планините и внатрешниот зелен двор на комплексот. Во цената е вклучен мебел и опрема. Клима во секоја соба.
Комплексот „Mesembria Fort Beach“ има совршена локација - веднаш на плажа, опкружен со шума и со прекрасен поглед на заливот на Сончев Брег и стариот град Несебар. Комплексот се наоѓа во одморалиштето Елените, во неверојатно мирна населба. Магична комбинација на планински и морски воздух, поглед на море и планина. Комплексот опкружен со шума и богата инфраструктура ќе ви овозможи да комбинирате различни активни одмори со релаксација. Плажата е оддалечена само 10 метри. Комплексот на сопствениците на апартмани им нуди огромен број погодности: затворен простор со обезбедување и надзор со камери, детски игралишта, базени со тобогани, самопослуга, гурмански ресторани, спортски симулатори, Спа центар и многу други активности.
годишниот надоместок за одржување е 13,2 €/м2.
Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
65 m2
Корисна површина
57 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00