2 соби со прекрасен поглед на море, во прва линија, Равда

Равда, Бугарија – ID 8775
102,300 Евра
Површина 64 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 100 m
услуга 230 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме убав 2-собен стан со прекрасен поглед на море во прва линија, вкупната површина е 64 м2. Станот се наоѓа на четврти кат во зграда со лифт во комплексот Рич 3 во Равда, Бугарија.
Распоред: дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со прекрасен поглед на море. Имотот има единствена локација - на само 100 метри од плажата. Греењето и ладењето се обезбедуваат со клима уред. Во комплексот се достапни за вас и вашите гости: базен со зона за релаксација, прекрасен, добро одржуван простор, 24-часовно обезбедување, паркинг. Најблискиот аеродром е аеродромот Бургас на 22 км. Комплексот обезбедува платен превоз до аеродромот.
Имот погоден за сопствена употреба и за издавање. Надоместокот за одржување е само 450 лева, приближно 230 евра годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
64 m2
Корисна површина
56.32 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
640 m
Кафетерија
390 m
Ресторант
20 m
Бар
160 m
Училиште/градинка
560 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00