2 соби со прекрасен поглед на море, врвна локација, Свети Влас

Свети Влас, Бугарија – ID 8102
99,000 Евра
Површина 97 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/5
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме прекрасни и пространи 2 соби со неверојатен поглед на морето. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет, простран балкон со поглед на море и уште еден балкон со поглед на планина. Вкупната површина на станот е 97м2 и се наоѓа на петти и последен кат. Во зградата има лифт. Ќе бидат додадени нова понуда, повеќе информации и фотографии.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
97 m2
Корисна површина
85 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00