2 соби во комплекс Афродита 3, идеални за изнајмување, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 3649
79,000 Евра
Површина 72 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/6
Море 550 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме прекрасен 2-собен стан од 72м2, кој се наоѓа на четврти кат од шест ката, во приватен комплекс со лифт, Афродита 3, на Сончев Брег, Бугарија. Распоред: претсобје, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон. Балконот гледа на базен. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Видеото можете да го најдете на нашата веб-страница.

Комплексот Афродита 3, во кој се наоѓа станот, е одлично одржуван, во целогодишна работа и се наоѓа во најдобриот дел од одморалиштето. На само 550 метри од плажа и во непосредна близина на сите удобности и забава. Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:

- Отворен базен;

- Детско катче;

- игралиште за фудбал на плажа и одбојка;

- Бар покрај влажниот базен;

- Билјард

- Паркинг места

-24 часовно обезбедување

Областа е погодна за целогодишно живеење се издава. Во близина има парк и игралиште. Има парк и детско игралиште. Голем супермаркет е 500 метри.

Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
72 m2
Корисна површина
63 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
2 km
Кафетерија
500 m
Ресторант
120 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00