2 соби во комплекс Paradise Dreams, топ локација, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 9070
86,400 Евра
Површина 74 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/4
Море 150 m
услуга 9 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме прекрасен 2-собен стан, со вкупна површина од 74 м2, сместен на вториот кат од четири ката, во елитниот приватен комплекс Рајски соништа во Свети Влас, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и пространа тераса. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Ајде да бидеме соседи! Најдобра локација и најубава плажа!
Paradise Dreams се наоѓа во прекрасна и мирна област помеѓу Сончев Брег и Свети Влас, на само 150 метри од плажата, автобуската станица е на 500 метри. Има неколку супермаркети на оддалеченост од 50 метри, голем супермаркет на околу 300 метри. Многу одлични ресторани на одење, бар со музика во живо на околу 300 метри оддалеченост, сите удобности во близина. Комплексот има прекрасна архитектура со наведнати покриви, обоени во топли бои. Во комплексот на сопствениците и нивните гости им се достапни:
3 меѓусебно поврзани базени, еден од нив за деца,
зона за релаксација, детско игралиште, рецепција, 24 часовно обезбедување, голем, совршено уреден простор, паркинг
Надоместокот за одржување е 9 €/м2 годишно. Топ понуда! Во комплексот обично нема имоти за продажба! Препорачуваме!
Ние во мојот имот во близина на море ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Свети Влас е пријатен град во подножјето на Старата рамнина, на 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има релативно интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот подем. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни споменици. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег. Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.
Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен. Температури од 15 степени се забележани во средината на декември во изминатите неколку години. Зимата овде не трае повеќе од еден месец. Идеален избор за употреба во текот на целата година, климата докажано многу добро придонесува за здравјето на луѓето. Благодарение на фактот дека градот се наоѓа на падина, можете да го посетите пошумениот планински венец и да направите пријатна прошетка. Цените овде се многу поволни.
Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
74 m2
Корисна површина
65.12 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
150 m
Доктор
440 m
Кафетерија
410 m
Ресторант
110 m
Бар
270 m
Училиште/градинка
480 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00