2 соби во комплексот Бахами Бич, врвна локација, одлична цена, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8517
51,900 Евра
Површина 53 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 400 m
услуга 8 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме комплетно опремен двособен стан во Апартхотел Бахами Бич на Сончевиот брег. Комплексот се наоѓа во централниот дел на одморалиштето, на неколку минути пешачење од главната улица. Станот може да се користи преку целата година, се продава наместен, се наоѓа на четврти кат од пет ката и неговата вкупна површина е 53 м2. Се состои од: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, тераса и бања со тоалет. Комплексот нуди одлични услови за летен одмор: базен со простор за релаксација, детско катче, ресторан, 24-часовно обезбедување, управување со имот, паркинг. Сите погодности и забава се на непосредна близина, плажата е оддалечена 400 метри. Надоместокот за одржување е 7,9 €/м2 годишно.
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
46 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
150 m
Доктор
370 m
Кафетерија
150 m
Ресторант
100 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
520 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00