2 соби во станбена зграда без надомест за одржување, Равда

Ravda, Бугарија – ID 9085
62,700 Евра
Површина 94 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/5
Море 400 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме прекрасен 2-собен стан со вкупна површина од 94 м2, кој се наоѓа на четврти кат во станбена зграда во Равда, Бугарија. Распоредот е дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и пространа тераса. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии.

Станбената куќа се наоѓа на 400 метри од плажа.

Дом без надомест за одржување!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
94 m2
Корисна површина
82.72 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
760 m
Кафетерија
440 m
Ресторант
50 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
700 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00