2 соби за многу поволна цена! Топ локација, Сончев брег

Сончев брег, Бугарија – ID 7313
63,500 Евра
Површина 53 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/6
Море 700 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме комплетно опремен 2-собен стан во комплексот „Сезони“ на Сончевиот брег. Вкупната површина на станот е 53 м2 и се наоѓа на прв кат од шест ката. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. „Сезони“ е затворен комплекс лоциран во северниот дел на Сончев Брег, во близина на комплекси како Хармони апартмани и Каскада, на 700 метри од морето. Сите удобности и забава се на непосредна близина. Комплексна инфраструктура: зеленило, базен со детски дел, зона за релаксација, ресторан, рецепција, паркинг, обезбедување. Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно. Стан погоден за целогодишно живеење или издавање.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
46 m2
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
270 m
Доктор
610 m
Кафетерија
420 m
Ресторант
130 m
Бар
410 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00