2 спални, комплекс Бора Бора, без надомест за одржување, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 10030
64,400 Евра
Површина 64 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/6
Море 50 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 2 соби со вкупна површина од 64,21 м2, сместени на приземје, во комплексот Бора Бора на Сончев брег. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса. Цената вклучува мебел и опрема.

Бора Бора е пријатен и удобен хотел на само 50 метри од морето. Се наоѓа на северниот крај на Сончев Брег.

Опуштете се во градината покрај базенот и уживајте во освежителниот пијалок од отворениот бар, кој нуди различни егзотични пијалоци и коктели. Сончевиот ресторан на хотелот нуди висококвалитетни регионални јадења.

На само 50 метри од хотелот, има редовна автобуска линија која го поврзува хотелот со остатокот од одморалиштето Сончев Брег и Несебар.

Имот без надомест за одржување!

Многу добра понуда, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
64 m2
Корисна површина
56.51 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
160 m
Доктор
1 km
Кафетерија
50 m
Ресторант
50 m
Бар
150 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00