3+ kk во луксузни комплекси на Кипар 3% попуст

Trikomo, Кипар – ID 6848
279,000 Евра
Површина 170 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/2
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви го претставуваме продолжението на успешен проект од нашиот партнер покрај море. Ова е трета фаза од семеен проект во близина на морето во Кипар, моментално по почетни цени. Наскоро очекуваме зголемување од најмалку 10%. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

Огромна предност е фактот што сопствениците можат да ја користат инфраструктурата на сите три етапи, вклучувајќи ја опремата и инфраструктурата на плажата. Има прекрасен брег. Пристапот до плажата е преку подвозник под патот. Фотографиите се од изградбата на втората фаза од проектите, каде што предавањето е за една година, но цената е повисока за 20-30%. Тоа е таканаречена нереална долгорочна инвестиција.

Испорака декември 2025 година

План за отплата до декември 2026 година

План за плаќање:

Депозит: минимум 3.000 фунти

%35 - во рок од еден месец

%45 - рата до предавање на клучот (декември 2025 г.)

%20 - по предавање за 1 година (декември 2026 година)

Под одредени услови можете да добиете 3% попуст под пазарната цена, затоа не двоумете се да ме контактирате.

Во овој проект нудиме убава, стилска 3 + kk со голема покривна тераса од 80 m2 со прекрасен поглед на морето и планините. Станот има и балкон од 18м2. Ова е фаза подалеку од патот - видете ја земјата во црвено. Проценетиот пораст на цената до предавањето во декември 2025 година е мин. 60%

Додатоци за проектот:

Проектот вклучува: надворешен базен, внатрешен базен, воден парк, велосипедски и пешачки патеки, фитнес, спа/масажа - центар за убавина, тенис, игралиште за кошарка и одбојка, ресторан, кафуле, бар, корен тераса, бар на плажа. Има детски клуб и многу други социјални активности.

Дополнителни трошоци: ДДВ, комуналии, придонес во инфраструктурата, правни услуги, мебел и бела техника - основни елементи се вклучени во цената.

За вкупната цена и процедурата, не двоумете се да не контактирате.

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
170 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
80 m2
Балкон
18 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
3 km
Доктор
10 km
Кафетерија
250 m
Ресторант
350 m
Бар
420 m
Училиште/градинка
7 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00