3 соби, до падините, врвна цена, Пампорово, Голем манастир, Пампорово

Pamporovo, Бугарија – ID 5127
98,500 Евра
Површина 104 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Жичара 350 m
Состојба Готово

Нудиме на продажба простран и комплетно опремен 3-собен стан во луксузен комплекс во Големиот манастир, Пампорово. Станот е 104,34 м2, се наоѓа на трет кат од четири ката. Распоред: дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалети, пространа тераса со пристап од сите соби.

Комплексот се состои од 5 згради сместени во амфитеатар, поврзани со ескалатори.

Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:

24-часовна рецепција, услуга во соба и обезбедување, таверна (108 седишта) со бугарска национална кујна, ресторан со повеќе од 80 седишта, со медитеранска кујна,

Европска и бугарска кујна, пијано бар; дневен и ноќен бар, модерен СПА центар со турски, фински, камени и парни бањи, соби за масажа, солариум и сауна, романтично џакузи за двајца, места за релаксација, соблекувални и тушеви, внатрешен базен (димензии 8/20 м), фризер и

салон за убавина, теретана, продавници,

складиште за ски и сноуборд, куглана со 3 ленти, паркинг за 60 коли, конференциска сала (104 седишта). Надоместокот за одржување е 600 евра годишно.

Луксузниот комплекс се наоѓа меѓу борови шуми во срцето на планините Родопи во сончевиот ски-центар Пампорово, на 35 метри од патеката Снежана, недалеку од комплексот што ќе го најдете.

најдобрите продавници, ресторани и барови во планинското одморалиште.

Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
104 m2
Корисна површина
84 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
6 km
Доктор
2 km
Кафетерија
260 m
Ресторант
30 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
330 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00