3 соби + гарантирано враќање од 8% и кеш поврат од 6% годишно

Trikomo , Кипар – ID 9752
271,000 Евра
Површина 111 m2
Достапно 3+кк
Спрат 8/20
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Инвестициски информации Како функционира?

Месечен приход: 1807 €
Годишен приход: 8.0%

Дубаи во Кипар. Дали сте заинтересирани за гарантиран принос од 8% и враќање на готовина од 6% годишно? Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот.

Овој неверојатен стан со 3 соби на осми кат има голема тераса од 18,5 м2. Ова е комплекс од затворен тип, пристап ќе имаат само сопствениците на станови и туристите под кирија.

Ќе ве советуваме како да заштедите од 24 до 40% од цената на имотот. За сериозни апликанти, ние нудиме правни услуги во вредност од 56.000 CZK за овој стан бесплатно.

Овие одлични услови нема да важат долго, затоа ве молиме контактирајте ме во случај.

Голема додадена вредност ќе биде идниот клуб за јахти, кој инвеститорот ќе го гради спроти проектите.

Примопредавање од 2026 година, но план на рати до 2030 година без зголемување.

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во ресторани + други поволности.

Многу поволни рати до 7 години без покачување

Гарантирано враќање од 8% за неколку години + 6% враќање на готовина годишно при изградба на проекти.

Додатоци:

Семеен и рекреативен базен

- Покриен базен

- Детски базен

- Генератор за надворешна опрема и лифтови

- континуирани безбедносни камери кои го покриваат целиот проект

- Подно греење во бањите

- Приватни базени и места за релаксација за секој блок

- Неверојатна градина

- Фонтани

- велнес, водни паркови

- фитнес и спортови на вода

- Бесплатен пристап до сите програмери проекти

Дополнителни давачки: ДДВ, комуналии, придонес во инфраструктурата, правни услуги, мебел и бела техника.

За вкупната цена и процедурата, не двоумете се да не контактирате.

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Внимателно изберете го партнерот, тоа ќе ви заштеди многу време и пари.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
8
број на спратови
20
Достапно
3+кк
Површина
111 m2
Корисна површина
100 m2
Тераса
18.5 m2
Лоѓија
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
4 km
Доктор
22 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
70 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00