3 соби Модерен апартман на 50 метри од море

Cagliari, Sardínie, Италија – ID 9149
470,500 Евра
Површина 94 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/3
Море 50 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

„Villini del Poetto“ се висококвалитетни дизајн апартмани сместени во станбен комплекс на само неколку метри од плажата Поето во Каљари.

Областа на брегот нуди широк спектар на услуги како што се базени, центар за нуркање, ресторани, училишта и спортови на вода.

Станот се состои од дневна со кујна, две спални соби, две купатила, двор и паркинг простор.

Пространата дневна соба со кујна е идеална за пријатни вечери заедно со семејството и пријателите, кога можете да уживате во вкусна храна покрај морето.

Двете спални соби гарантираат удобно и релаксирачко опкружување за одмор по денот поминат на сонце на плажата Поето или на еден од прекрасните брегови на Каљари.

Градината обезбедува и тивок и приватен простор каде што можете да уживате во сонцето и природата. И благодарение на паркинг просторот вклучен во цената, не треба да се грижите за наоѓање паркинг место.

Проектот претставува идеално решение за оние кои бараат идеална рамнотежа помеѓу работата, социјалниот живот, спортот и релаксацијата без да се откажат од близината до центарот на градот во една од најубавите области на Каљари.

Проектот Вилини дел Поето нуди три апартмани по цени: 470.500 евра, 507.000 евра и 513.00 евра.

Нашиот деловен партнер нуди сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Површина
94 m2
Корисна површина
69 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
650 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
170 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
630 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00