3 соби Модерен стан со тераса

La Maddalena, Sardínie, Италија – ID 7962
325,500 Евра
Површина 86 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/4
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Diamonds е станбен комплекс составен од елегантни станбени куќи со поглед на море, сместен во центарот на прекрасниот остров Ла Мадалена.

Комплексот се наоѓа на непосредна близина од пристаништето Mangiavolpe, ексклузивна област, опремена со сите услуги, до која лесно може да се стигне пеш или со електричен велосипед.

Станот е со три соби и е структуриран во спална соба, бања, дневна со трпезарија и чајна кујна, работна соба, две тераси и паркинг простор.

Апартманите на Diamonds се идеални за оние кои сакаат да го чувствуваат повикот на морето во текот на целата година на недопрена локација со прекрасно тиркизно морско дно, живописни плажи и сите услуги на дофат на раката.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.
Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
86 m2
Корисна површина
64 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
110 m
Доктор
110 m
Кафетерија
280 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00