3 соби Модерна куќа на 500м од плажа

Castellaneta Marina, Италија – ID 8058
319,000 Евра
Површина 134 m2
Достапно 3+кк
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Во срцето на Castellaneta Marina во прекрасната Пуља, ви го претставуваме новиот проект Blue Sea Castellaneta.

Проектот се наоѓа на шармантна локација, на растојание од прекрасното крајбрежје, бесплатни плажи и сите комерцијални активности.

Вилата се состои од две двокреветни спални соби кои нудат одмор и релаксација во опкружување со префинет дизајн, светла дневна соба со опремена кујна, идеална за поминување моменти на благосостојба и среќа со вашите најблиски и удобна бања.

Вистинскиот шарм на оваа вила се открива однадвор, во прекрасната градина што го опкружува имотот, со експлозија на бои и мирис. Овде можете да се посветите на апсолутна релаксација со опција за купување базен посебно.

Овој имот е место каде што емоциите се мешаат со убавината на пејзажот, каде што секој детал е дизајниран да ви овозможи незаборавни моменти. Овде можете повторно да го откриете мирот, да стекнете нова енергија и да се потопите во искуство на апсолутна благосостојба.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот.

број на спратови
1
Достапно
3+кк
Површина
134 m2
Плац
159 m2
Корисна површина
64 m2
Тераса
Да
Градежна површина
65 m2
Паркинг
Да
Продавница
410 m
Доктор
6 km
Кафетерија
830 m
Ресторант
450 m
Бар
410 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00