3 соби Модерна вила со поглед на море, Сардинија, Италија

Palau, Италија – ID 9151
526,000 Евра
Површина 156 m2
Достапно 3+кк
Море 500 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Во познатото одморалиште Палау, на само кратко растојание од Коста Смералда и островот Ла Мадалена, ви го претставуваме нашиот нов проект Аквамарин.

Овие куќи имаат стратешка локација благодарение на близината на плажата, историскиот центар и сите комерцијални и транспортни услуги.

Имотот е идеално место за незаборавен одмор, има модерен и елегантен дизајн, се состои од два ката и нуди големи простори кои се преплавени со природна светлина. Верандите околу вилата нудат прекрасен поглед на градината, каде што можете да се опуштите и да уживате во убавината на природата со незаборавен поглед на морето.

На приземје има голем простор за живеење со кујна и дневен простор и бања.

Првиот кат е комплетно резервиран за спиење со 2 спални соби, 1 купатило и плакар.

Вилата е наменета за оние кои бараат совршенство во секој детал и сакаат да искусат моменти на мир и релаксација далеку од стресот на секојдневието. Големиот станбен простор и првиот кат со спални соби, бања и соблекувална се дизајнирани да обезбедат максимална удобност во сите сезони.

Проектот Аквамарин нуди 5 вили во цена од 520.000 евра до 548.000 евра.

Нашиот деловен партнер нуди сребрени, златни и платина пакети за опремување на вилата.

Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
156 m2
Плац
105 m2
Корисна површина
118 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
59 m2
Паркинг
Да
Продавница
160 m
Доктор
400 m
Кафетерија
750 m
Ресторант
310 m
Бар
470 m
Училиште/градинка
730 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00