3 соби Модерна вила со поглед на море

Quartu Sant'Elena, Сардинија, Италија – ID 9156
372,500 Евра
Површина 110 m2
Достапно 3+кк
Море 600 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
На неколку километри од градот Каљари, главниот град на Сардинија, ви го претставуваме новиот проект „Рајски вили“.

Заборавете на секојдневниот стрес и потопете се во релаксирачката и регенерирачка атмосфера на оваа понуда за недвижнини.

Терасовитата вила се состои од две спални соби, дневна со кујна и бања.

На влезот ќе ве пречека бујна градина од 612 метри квадратни, вистинска зелена оаза која ќе направи да се чувствувате како да сте потопени во оаза на мир и спокојство. Овде, помеѓу мирисите на цвеќињата и пеењето на птиците, ќе имате можност повторно да го откриете задоволството да живеете на отворено, да уживате во друштво на пријателите и семејството во топлите летни вечери или да се потопите во целосна релаксација.

Внатре, вилата е совршена комбинација на удобност и модерен дизајн. Двете спални соби се удобни и привлечни, додека големата дневна соба со кујна, опкружена со природна светлина што се излева низ прозорците, е разновиден и привлечен простор, идеален за дочек на вашите најскапоцени моменти со оние што ги сакате.

Стратешката локација во близина на Каљари ви овозможува да уживате во услугите и удобностите на градот додека ја одржувате скапоцената приватност на вашиот дом.

Рајските вили се повеќе од само дом; тоа е дестинација за душата каде што можете да најдете рамнотежа помеѓу бурното темпо на модерниот живот и спокојството на недопрената природа.

Нашиот деловен партнер нуди и сребрени, златни и платина пакети за опремување на имотот

Базенот се доплаќа, не е вклучен во цената.
број на спратови
1
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
110 m2
Плац
612 m2
Корисна површина
48 m2
Тераса
Да
Градежна површина
50 m2
Паркинг
Да
Продавница
4 km
Доктор
6 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
2 km
Бар
3 km
Училиште/градинка
170 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00