3 соби на прва линија и со поглед на море, Рутланд Бич 2, Равда

Ravda, Бугарија – ID 8458
83,600 Евра
Површина 93 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/6
Море 50 m
услуга 550 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме пространи и комплетно опремени 3 соби со поглед на море и на прва линија во Равда. Станот се наоѓа во комплексот Рутланд Бич 2, на четврти кат од шест ката, има вкупна површина од 92,3 м2 и изградена површина од 80,5 м2. Се состои од ходник, пространа дневна со трпезарија, посебна кујна (сите апарати на располагање), две спални соби, бања со туш, тоалет и три тераси! Станот има удобен распоред - сите соби се одвоени. Прозорците од дневната соба и соседната тераса се наоѓаат на запад, прозорците од спалните на југозапад.

Комплексот "Rutland Beach2" се наоѓа во областа "Чатал Тепе" на Равда. Комплексот е пуштен во употреба во 2006 година. Комплексот се наоѓа на првата линија, на само 50 метри од плажата. Сопствениците и нивните гости имаат на располагање во комплексот: голем базен, детски базен, места за релаксација, детско игралиште, лифт, 24-часовно обезбедување, паркинг. Надоместокот за одржување е 550 € годишно.

Одлично место за целогодишно живеење и релаксација - долгите, песочни плажи низ одморалиштето Равда се идеално чисти.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите има аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Приморск, кој е популарен роден град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
93 m2
Корисна површина
80.5 m2
Тераса
Да
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
860 m
Кафетерија
430 m
Ресторант
250 m
Бар
430 m
Училиште/градинка
790 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00