3 соби на само 50м од плажа, со паркинг, Бјала

Byala, Бугарија – ID 9990
120,000 Евра
Површина 94 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 50 m
услуга 770 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме добро опремен трособен стан на третиот кат во пријатен станбен комплекс, кој се наоѓа на само 50 метри од песочната плажа во малото приморско гратче Бјала, со свеж воздух и прекрасна песочна плажа. Станот е со удобен распоред и се состои од влезен хол, дневна со кујна, балкон со влез од дневна, две спални соби, бања со тоалет, тоалет и балкон со влез од една спална соба. . Од прозорците и балконите се гледа внатрешноста на комплексот со базенот, изобилството зеленило и морето.

Населената површина е 83 м2, вкупната површина е 94 м2. Станот се продава со подземен паркинг и се продава комплетно наместен и опремен со апарати за домаќинство. Сите соби имаат клима уред.

Комплексот во кој се наоѓа станот има прекрасен и уреден простор со ограничен пристап, каде има базени за возрасни и деца и паркинг.

Надоместокот за одржување е 770 евра годишно.

Станот е погоден и за сезонски семеен одмор и за целогодишно живеење и поволно изнајмување.

Ние во Moje novestito u more ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Градот Бјала се наоѓа на границата на областите Варна и Бургас, речиси подеднакво оддалечен од окружните градови Варна (56 км) и Бургас (70 км). Најблискиот град Бјала е Обзор, кој е оддалечен само 5 километри. Брегот на селото се карактеризира со комбинација на карпестиот брег, мали заливи, плажи со песочни дини. Летниот туризам привлекува многу луѓе. Во последните години туристичката сезона е продолжена, почнувајќи од почетокот на мај и трае до септември. Денес, Бјала е просперитетен бугарски град благодарение на неговото напредно производство на вино. Овде се произведува одличното вино Dimyat. Тоа е и приморско одморалиште. Природните ресурси го одредуваат развојот на градот како центар на полноправно морски туризам. Пространата плажа во комбинација со листопадна шума, поволната температура на морската вода и нејзината чистота нуди оптимални услови за превенција и рехабилитација покрај брегот. Градот е основан во 3 век п.н.е. Палеогеолошкиот локалитет Бела карпа се наоѓа во мал град. Се наоѓа помеѓу северната страна на централната плажа и устието на Белата Река.

Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
94 m2
Корисна површина
83 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
670 m
Доктор
1 km
Кафетерија
850 m
Ресторант
80 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
830 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00