3 соби по многу поволна цена, Стела Поларис, 400м од плажа, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8508
64,900 Евра
Површина 80 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/5
Море 400 m
услуга 9 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме 3-собен стан, големината на станот е 80м2 и се наоѓа во комплексот Стела Поларис на Сончев брег. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет, балкон. Станот се наоѓа на петти и последен кат, зградата има лифт.

Областа е погодна за целогодишно живеење, има парк со многу зеленило и дрвја, удобен и лесен пристап до главната улица и автобуските постојки. Плажата е оддалечена околу 5 минути пешачење. Инфраструктура и удобности во комплексот: одржување во текот на целата година; базен; зона за релаксација, кафе бар; работа на теренот; 24 часовно обезбедување; паркинг. Надоместокот за одржување е 9 €/м2 годишно. Врвна цена! Препорачуваме!

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
80 m2
Корисна површина
70 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
560 m
Доктор
1 km
Кафетерија
20 m
Ресторант
40 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00