3 соби по реновирање, во комплекс Sunny Beach Hills, огромна тераса, Sunny Beach

Сончев брег, Бугарија – ID 8666
102,500 Евра
Површина 151 m2
Достапно 3+кк
Спрат 6/7
Море 300 m
услуга 6 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме прекрасен 3-собен стан со големина 151м2, кој се наоѓа на шести кат од седум ката, во приватниот комплекс Sunny Beach Hills на Сончев Брег, Бугарија. Станот се продава ненаместен, само со нова кујна и електрични апарати. Распоред: ходник, голема дневна со кујна, две спални соби, две купатила со WC, голема тераса со можност за поставување градинарски мебел и скара. Клима во секоја соба. Погледот е панорамски кон базенот и дворот на комплексот. Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема! Имотот што ви го нудиме е одлична инвестициска понуда за изнајмување, како и за целогодишно живеење.
Комплексот е одлично одржуван и е во функција преку целата година.
Sunny Beach Hills е елегантен апартмански комплекс со прекрасна архитектура, се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на 300 метри од море и плажа, на 5 минути пешачење од супермаркет и автобуска станица, изграден е со најквалитетни материјали од познати европски производители, а квалитетот на становите ги задоволува највисоките стандарди. Во околината има многу продавници, ресторани и барови.
Достапно за сопствениците и нивните гости:
Ресторан
Кафе / бар
Базен со простор за релаксација
Детски базен
Игралиште
Тениско игралиште
Wi-Fi интернет
Трговија
Подземен паркинг
Изнајмување на автомобили
Менувачница
24 часовно обезбедување
Целогодишно управување
Надоместокот за одржување е 6 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
6
број на спратови
7
Достапно
3+кк
Површина
151 m2
Корисна површина
132.88 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
310 m
Доктор
1 km
Кафетерија
230 m
Ресторант
230 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00