3 соби, поглед на море и планина, без такса за одржување, Варвара

Varvara, Бугарија – ID 8626
115,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/4
Море 550 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме прекрасен 3-собен стан лоциран во центарот на бугарското приморско село Варвара, со површина од 100 м2, на последниот кат во нова станбена зграда. Распоред: ходник, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и пространа тераса со прекрасен поглед на море и планина. Со задоволство ќе ви помогнеме со мебел и опрема. Стан без надомест за одржување! Пред куќата има паркинг места. Во Варвара има целосно камени плажи.
Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема!
Селото се наоѓа на брегот на Црното Море во подножјето на планинскиот венец Странџа, помеѓу Царево и Ахтопол, во Националниот парк Странџа. Познат е по својата прекрасна плажа, една од најубавите на бугарското крајбрежје, како и чистата природа и кристално чистата вода. Областа е погодна за подводен риболов и нуркање.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
100 m2
Корисна површина
88 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
4 km
Доктор
4 km
Кафетерија
190 m
Ресторант
100 m
Бар
420 m
Училиште/градинка
4 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00