3 соби, престижен комплекс Sweet Homes 2, Sunny Beach

Sunny Beach, Бугарија – ID 7290
124,000 Евра
Површина 101 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/6
Море 600 m
услуга 1,000 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме висококвалитетен и многу луксузен 3-собен стан од 101м2, кој се наоѓа на третиот кат од шест ката, во приватниот комплекс Sweet Homes 2 во Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен дизајнерски мебел и опрема според фотографијата. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет, балкон со поглед на базен. Понуда погодна за трајно користење во елитен, станбен комплекс или за изнајмување. Многу добра цена! Препорачуваме!

Станот се наоѓа во многу луксузен и стилски комплекс со надворешен и внатрешен базен кој работи преку целата година. Комплексот се наоѓа во централниот дел на одморалиштето Сончев Брег, на приближно 600 метри од плажата и 400 метри од центарот на градот. Многу атрактивна цена!

Комплексите претставуваат синџир на комплекси 1,2,3,4,5 кои имаат заедничка инфраструктура. Доколку поседувате стан во еден од овие комплекси, можете да ја користите инфраструктурата на сите комплекси.

Опрема за областа:

рецепција, 24-часовно обезбедување, голем надворешен базен, детски базен, простор за релаксација, детско игралиште, бесплатен Wi-Fi, сателитска ТВ, паркинг, панорамска покривна тераса со простор за релаксација со лежалки.

Надоместокот за одржување е 1.000 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
3
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
101 m2
Корисна површина
88 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
280 m
Доктор
620 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
140 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00