3 соби, Семејна куќа со тераса и базен со голема градина, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 9706
149,995 Евра
Површина 400 m2
Достапно 3+кк
Море 15 000 m
Состојба Готово
Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме куќа во класичен стил во Кампосол. На одлична локација, со прекрасен надворешен простор, неверојатен поглед и прекрасен ентериер, овој имот не смее да се пропушти. Имотот вклучува: Има голема покриена тераса на предниот дел на имотот. Од тука можете да уживате во неверојатни погледи без разлика на временските услови. Дневна соба, доволно пространа за да се сместат мебел и трпезариска маса. Кујна со многу работна плоча и простор за складирање. Задна тераса со скали што водат до солариум на покривот кој овозможува широк поглед на околината. Две големи спални соби, со вградени гардероби и простор за дополнителен мебел. Целосно поплочена семејна бања со туш. Подеднакво атрактивен и луксузен е и надворешниот дел од имотот, кој вклучува приватен базен со димензии 8х4м, а останатиот дел од надворешната парцела е покриен со украсен чакал. Има и посебна врата за возила и патека до задниот дел на имотот и простор од двете страни на вилата. Без разлика дали барате сосема нова куќа за одмор или идеален имот за изнајмување, овој дом не треба да се пропушти. Локација: Во срцето на градот каде што е најубавото место за живеење: Овој имот е идеален за љубителите на голфот, бидејќи се наоѓа во најпопуларната станбена област за голф во Кампосол. Camposol се наоѓа на Коста Калида, во идилична населба во Мурсија, Шпанија, опкружена со планини и прекрасен поглед на селата. На 15 минути возење, ќе се најдете на прекрасните плажи и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон или ќе ги искористите трговските центри, голфот и детските игралишта кои обезбедуваат забава за целото семејство во Кампосол. Ако сакате да патувате подалеку, Националниот аеродром Мурсија е оддалечен само 30 минути со автомобил.


Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
400 m2
Плац
400 m2
Корисна површина
400 m2
Тераса
Да
Градежна површина
400 m2
Паркинг
Да
Продавница
810 m
Доктор
1 km
Кафетерија
820 m
Ресторант
700 m
Бар
800 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00