3 соби со голема тераса во изградба, совршена локација, многу блиску до море, Голем, Албанија

Драч, Албанија – ID 9052
162,840 Евра
Површина 135 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/5
Море 70 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Ви нудиме нова зграда која моментално се издигнува на една од најпосакуваните локации Голем, Албанија. Овој објект е изграден од квалитетни материјали со акцент на издржливоста и естетиката. Имотот е на идеална локација каде што ќе имате лесен пристап до многу продавници и ресторани. Ќе имате можност да ја искористите блиската прекрасна плажа каде ќе можете да уживате во релаксација и водени активности. Оваа зграда ветува не само удобно живеење, туку и исклучителна атмосфера. Покрај тоа, зградата ќе биде опремена со базен и зона за релаксација со лежалки, каде што ќе можете да уживате во максимална удобност и релаксација.

Стан со површина од 3 соби. Со вкупна површина од 135,7 м2, на 5 ката. Во зградата ќе има лифт. Распоред: влезен хол, дневна, две спални соби, бања со тоалет и голема тераса со површина од 42 м2. Морето е оддалечено 70м. Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

Одлична локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...).

Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Голем е популарно одморалиште на албанскиот брег на Јадранското Море. Се наоѓа на околу 40 километри од главниот град Тирана, што го прави лесно достапен за туристите. Голем е познат по своите песочни плажи кои се протегаат долж брегот, нудејќи прекрасен поглед на морето и планинскиот пејзаж. Ова одморалиште е популарно кај туристите кои бараат сончање, водени активности и релаксација на плажа. Плажите во Голем често се добро опремени со ресторани, барови и можност за изнајмување лежалки и чадори. Благодарение на топлата медитеранска клима, Голем е идеално место за летен одмор.
Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Повеќе слични понуди за недвижнини можете да најдете на нашата веб-страница.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
135 m2
Корисна површина
135.7 m2
Тераса
42 m2
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
230 m
Доктор
7 km
Кафетерија
190 m
Ресторант
10 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00