3 соби со голема тераса во изградба, совршена локација, многу блиску до море, Голем, Албанија

Драч, Албанија – ID 9053
196,800 Евра
Површина 164 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/5
Море 70 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона
Ви нудиме нова зграда која моментално се издигнува на една од најпосакуваните локации Голем, Албанија. Овој објект е изграден од квалитетни материјали со акцент на издржливоста и естетиката. Имотот е на идеална локација каде што ќе имате лесен пристап до многу продавници и ресторани. Ќе имате можност да ја искористите блиската прекрасна плажа каде ќе можете да уживате во релаксација и водени активности. Оваа зграда ветува не само удобно живеење, туку и исклучителна атмосфера. Покрај тоа, зградата ќе биде опремена со базен и зона за релаксација со лежалки, каде што ќе можете да уживате во максимална удобност и релаксација.

Стан со површина од 3 соби. Со вкупна површина од 164 м2, на 5 ката. Во зградата ќе има лифт. Распоред: влезен хол, дневна, две спални соби, бања со тоалет и голема тераса со површина од 68,5 м2. Море на оддалеченост од 120м. Не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

Одлична локација, тука ќе најдете се што ви треба за удобен одмор: продавници, училишта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, клиники и друго.

Инвестирајте во земја во развој со многу поволни услови и Јадранот со прекрасни плажи како Хрватска. Сега е вистинското време. Дали сакате да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали сакате да се забавувате и да заработувате пари во исто време? Ние сме чешки с.р.о. со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Го следиме мотото - Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува. Ќе ви понудиме широк спектар на постпродажни услуги (изнајмување, одржување, реконструкција...).

Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Голем е популарно одморалиште на албанскиот брег на Јадранското Море. Се наоѓа на околу 40 километри од главниот град Тирана, што го прави лесно достапен за туристите. Голем е познат по своите песочни плажи кои се протегаат долж брегот, нудејќи прекрасен поглед на морето и планинскиот пејзаж. Ова одморалиште е популарно кај туристите кои бараат сончање, водени активности и релаксација на плажа. Плажите во Голем често се добро опремени со ресторани, барови и можност за изнајмување лежалки и чадори. Благодарение на топлата медитеранска клима, Голем е идеално место за летен одмор.
Знаеме да работиме со побарувачка и стручно ќе го најдеме вашиот стан од соништата за вас! Повеќе слични понуди за недвижнини можете да најдете на нашата веб-страница.
Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
164 m2
Корисна површина
164 m2
Тераса
68.5 m2
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
230 m
Доктор
7 km
Кафетерија
190 m
Ресторант
10 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00